HAZIRLIK MAÇLARI

28 Haziran 2017 Çarşamba

Ahmet Yurtsever yeniden Çamlıcaspor'da

Ahmet Yurtsever yeniden Çamlıcaspor'da
Yeni sezonda İstanbul 1. Amatör ligde mücadele edecek olan Çamlıcaspor, yeniden süper amatöre çıkma düşüncesi içinde tecrübeli teknik direktör Ahmet Yurtsever ile anlaştı.
Kariyerinde birçok profesyonel takımın başında sahaya çıkan tecrübeli Teknik Direktör daha önce de 2011-2012 ve 2012-2013 yılları arasında Çamlıca spor Süper amatörde iken 2 sezon bu takımla çalışma imkanı bulmuştu.

Ahmet Hoca'nın ağzından BAL damlıyor.
Çamlıcaspor kulübü yönetimi ile uzun soluklu bir anlaşma yaptıklarını belirten Ahmet Yurtsever "Kulüp Başkanı Sayın Kemal Akar ile ilk etapta 3 yıllık bir protokol imzaladık. Hızla sıçrama yapmak istiyoruz. Transfer çalışmalarımızı da o doğrultuda hemen başlattık. Ara vermeden Bölgesel Amatör lige yükselmek ve orada soluklanmak istiyoruz. Daha sonra 2. dönem için zamanı gelince bakacağız, ama benim de hedefim buradan emekli olmak" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.