HAZIRLIK MAÇLARI

18 Haziran 2017 Pazar

Ahmet Akyüz Kağıthanespor İle Anlaştı.

Ahmet Akyüz Kağıthanespor İle Anlaştı.
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Lige yükselme başarısı gösteren Şile Yıldız Spor'un orta sahasında görev alan genç futbolcu Ahmet Akyüz Kağıthanespor ile anlaştı.

Futbola 2007 yılında Batı Trakya Türklerispor’da başlayan genç oyuncu uzun süre Batı Trakya takımının formasını giydikten sonra 2015-2016 ara transfer döneminde Küçükköypor'a transfer oldu. Geçtiğimiz sezon başında da Şile Yıldız Spor'a transfer olan 
oyuncu daha sonra Küçükköyspor’a transfer oldu. Sezon başı transfer olduğu Şile Yıldızspor’daAhmet Akyüz takımın Bölgesel Amatöre çıkmasında katkı sağlayan oyuncular arasında yer aldı. 1996 doğumlu genç oyuncu yeni sezonda Kağıthanespor formasını giyecek.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.