HAZIRLIK MAÇLARI

25 Haziran 2017 Pazar

Afrika Uluslar Kupası Feriköy'de Start Aldı.

Afrika Uluslar Kupası Feriköy'de Start Aldı.
Bu sezon 13. düzenlenen veİstanbul’da yaşayan Afrikalıların katıldığı ve Afrika Topluluğunun düzenlediği, Afrika Uluslar Kupası bu akşam Feriköy Stadı'nda Nijerya ile Gana arasında oynanan müsabaka ile başladı.


İlk olarak 2005 yılında Mehdi Sancak Stadı'nda düzenlenen turnuva burada 2 yılını geçirdikten sonra Feriköy Stadı'na taşınmıştı. 7 yıl burada devam ettikten sonra, son 3 yıldır Fatih Mmarsinan Stadı'nda Fatih Belediyesi'nin katkıları ile düzenleniyordu. Bu sene Fatih Belediyesi Mimarsinan Stadı'nı tahsis etmeyince turnuva komitesi tekrar Feriköy Stadı'na dönüş yaptı.
Turnuvanın ilk maçında gol sesi çıkmadı.
Bugün turnuvanın ilk maçında karşı karşıya gelen Gana ve Nijerya takımları gol yollarında başarılı olamayınca karşılaşma başladığı gibi golsüz eşitlikle sonuçlandı.
Haber / Foto : Ahmet KaraliHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.