HAZIRLIK MAÇLARI

26 Haziran 2017 Pazartesi

35 YIL SONRA TARİHE KARIŞTI

35 YIL SONRA TARİHE KARIŞTI
1983 yılında Antalya YSE spor olarak kurulan Özel İdarespor kulübü, sırasıyla 1985 te Köy Hizmetleri, 2009 yılında Özel İdare ve bugünkü adıyla Asat Gençlikspor olmak üzere 35 yılda 4 kez isim değişikliği yaşayan Uğur Sorguç stadı yıkıldı.

SAYISIZ FUTBOLCULAR YETİŞTİ
Futbol, Bisiklet ve Okçuluk olmak üzere 3 farklı branşta mücadele eden Asat Gençlikspor’da Mustafa Bilgin, Yusuf Vernez, Nihat Özdemir, Abdullah İncebacak, Uğur Sorguç, Kemal Şavk, Zeki Demiray, Nevzat Memioğlu ve Selahattin Artun kulüp başkanlığı yapan isimler oldu. Uğur Sorguç stadında Fenerbahçe, Galatasaray, Beşiktaş ve Trabzonspor olmak üzere birçok profesyonel kulüplere futbolcular yetişmişti.

Haber / Foto : Ejder Benteşen - ANTALYA

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.