HAZIRLIK MAÇLARI

5 Haziran 2017 Pazartesi

1453 Fatih Spor'da transfer çalışmalarına başladı.

1453 Fatih Spor'da transfer çalışmalarına başladı.
İstanbul 2.Amatör Lig 8. grupta bu sezon ligi ikinci sırada tamamlayarak 1. Amatör lige yükselme başarısını gösteren 1453 Fatih Gençlik Spor sezonun kapanmasının ardından hemen yeni sezon için kolları sıvadı.

2017-2018 sezonunda İstanbul 1. Amatör Lig'de mücadele edecek olan 1453 Fatih spor sol bek mevkisinde forma giyen  1995 doğumlu  Emre ATAK ile yeniden anlaşma sağladı. Genç oyuncu yeni sezonda da Yeşil Siyahlı  forma için mücadele edecek.

Emre ATAK Kimdir?
Futbola 2009 yılında Bursaspor alt yapısında başlayan genç futbolcu, daha sonra buradan transfer olduğu Yeşil Bursa A.Ş. takımında 2013 yılına kadar forma giydi.  2014 yılında Mudanyaspor'a transfer oldu. 2016 yılında İstanbul'a geldi ve 1453 Fatih Gençlikspor forması giymeye başladı. 2 sezondur Fatih Gençlikspor forması giyen genç oyuncu yeni dönemde de takımda kalarak 1. Amatör ligde yeşil siyahlı takımın formasını terletecek.

Haber / Foto : Yaşar Ağzıkuru

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.