HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mayıs 2017 Çarşamba

YEŞİL ESENYURT’TA KAYGISIZ DÖNEMİ

YEŞİL ESENYURT’TA KAYGISIZ DÖNEMİ
Yeni sezonda İstanbul Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan Yeşil Esenyurtspor’da teknik direktörlüğe Şerif Kaygısız getirildi.

Geçtiğimiz sezonu dinlenerek geçiren, bir önceki sezon da İstanbul Beylikdüzü U 19 takımını Türkiye beşincisi yapan Kaygısız, bu akşam  kendisini sezon sonuna kadar Yeşilesenyurtsporlu yapan imzayı törenle attı. Kulüp binasında yapılan imza töreninde kulüp başkanı Hasan Demir ve sportif direktör Ahmet Bayraklı da hazır bulunarak yeni teknik direktör Şerif Kaygısız’a hoş geldin dedi.


İmza töreninin ardından ilk açıklama kulüp başkanı Hasan Demir’den geldi. Demir “Aşağı yukarı 2-3 yıldan beri altyapıda yapmış olduğumuz çalışmaların meyvesini geçtiğimiz sezon A takımla Süper Amatör Kümeye çıkarak almış olduk. Geçtiğimiz sezon bizimle birlikte olan ve bu kadroyla birlikte bizi Süper Amatör Kümeye taşıyan Uğur Hocamıza da hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu sene inşallah Şerif Hocamızın koordinatörlüğünde ligi istediğimiz yerde bitiririz. Maddi ve manevi olarak bütün imkanlarımızı kendisine sunacağız. Anlaşmamızın Şerif Hocamıza da, Yeşilesenyurtspor kulübüne da hayırlı olmasını diliyor, kendisine de yeni sezonda başarılar diliyorum.” ifadesini kullandı.


Yeşilesenyurtspor’un çiçeği burnunda teknik direktörü Şerif Kaygısız da imza töreninin ardından yaptığı açıklamada İstanbul Beylikdüzü’nden bölgenin başka bir kulübü Yeşilesenyurt’a gelmekten dolayı büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Kaygısız “Bölgemizin bir takımına geldiğim için sevinçliyim. Aynı yöne baktığımız bir yapı ile yola çıkıyoruz. Kulüp yönetimi ile futbol konusunda aynı bakış açısıyla düşünüyoruz. Düşüncelerimizi birlikte hayata geçireceğimize inanıyorum. Altyapıdan çıkan oyunculara gereken önemi verip dışarıdan aramıza katacağımız 3-4 tecrübeli oyuncuyla sezon sonunda ligi istediğimiz yerde bitirmek istiyoruz. İşimizin çok kolay olmayacağını biliyoruz. İnşallah iyi bir şekilde çalışıp arkadaşlarla birlikte iyi bir sezon geçirmeyi umuyoruz.” dedi.

Yeni sezon öncesi önce kendi ellerindeki oyuncu potansiyeline bakacaklarını, öncelikli olarak kadrolarındaki oyuncuları değerlendireceklerini ifade eden Kaygısız “Kadromuzu kurarken öncelikli olarak altyapımızı değerlendireceğiz. Önce kendi kaynaklarımıza bakacağız. Geçmişten gelen oyuncu grubumuza baktıktan sonra gerekli bölgelere takviye yapacağız. İstediğimiz bölgelere gerek görürsek 3-4 abi anlamında takviye yapıp takımı istediği noktaya taşımak için çalışacağız. Öncelikli kulüp olmaya çalışacağız. Zaten bu olursa oyunsal anlamda istediğimiz yerlere daha rahat geleceğimizi düşünüyorum. Sayın başkanım Hasan Demir ve sportif direktörümüz Ahmet Bayraklı ile tanışmaktan ve bana göstermiş olduğu teveccühten dolayı da teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Yeşilesenyurtspor Sportif Direktörü Ahmet Bayraklı da imza töreninin ardından yaptığı açıklamada zor bir ligde oynayacaklarını bildiklerini, Şerif Hocaya güvendiklerini söyledi. Bayraklı “Zor bir ligde oynayacağız ama Şerif Hocamıza güveniyoruz. Sportif Direktör olarak tüm imkanlarımızı sonuna kadar kendisine sunacağız. Kendisine de tüm içtenliğimle başarılar diliyorum. Camiamız ve kendisi için hayırlı  olur inşallah. Uğur Hocamıza da geçtiğimiz sezon bizlere verdiği hizmetler için teşekkür ediyorum.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.