HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2017 Pazartesi

YEŞİL ESENYURT, GÜZELCESPOR'A GOL OLDU YAĞDI.
U 13 Ligi 1.Grupta oynanan maçta zirve mücadelesi veren Yeşilesenyurt deplasmanda Güzelcespor’a gol oldu yağdı.

Güzelce Turgay Şeren Stadı’nda oynanan maçta baştan sona oyunun tek hakimi olan konuk takım farklı kazandı. Halil Delice’nin 2 golüyle yıldızlaştığı maçta Yeşil Beyazlılara galibiyeti getiren diğer golleri de Yusuf Yeşilkaya, Yusuf Sönmez, Ademcan Bala, Ömercan Türlü, Ahmet Öztürk ve Veysel Meşe attı. Güzelcespor’un tek golü ise Eren’den geldi.
Bu sonuçla Y.Esenyurt puanını 36'ya yükseltirken Güzelcespor da 25 puanda kaldı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.