HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

YAHYA KEMAL U-19 DOLU DİZGİN...

   MECİDİYEKÖY TAYFUN:0-YAHYA KEMAL:4

4 yıllık saha mahrubiyetinin ardından alt yapıda büyük yatırımlar yapan Yahya Kemal meyvelerini bu sene toplamaya başladı.U-19/2 Liginde mücadele eden ve çok daha genç bir kadroya sahip olan Yahya Kemal birçok oyuncusundan yoksun Mecidiyeköy Tayfun karşısında 4-0'lık net bir skorla şampiyonluğun en büyük adaylarından olduğunu bu hafta gösterdi.İki takım oyuncularını da tebirk eder, önümüzdeki haftalarda başarılar dileriz.

Mecidiyeköy Tayfun:İbrahim,Kemal,Mertcan,Oğuzhan,Kerem,Şeref,Burhan,Muhammed,Okan,Yaşar,Ömer
Yedekler:Sercan,Mesut
Teknik Sorumlu:Muhammed Mustafa Kırgız
Yahya Kemal:Furkan,Mehmet Ali,Enes,Serhat,Ufuk,Batuhan,Selçuk,Muhammed Yusuf,Mert,Şahan,Celal
Yedekler:Ümit,Osman,Ertuğrul,İbrahim,Taha,Hüseyin,Ömer
Teknik Sorumlu:Erdinç Ertürk
Hakemler:Sercan Yalçın Aur,Okan Taş,Ufuk ÖnaldıHiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.