HAZIRLIK MAÇLARI

20 Mayıs 2017 Cumartesi

Vefaspor'da Güç Birliği

Vefaspor'da Güç Birliği
Geçtiğimiz sezon Bölgesel Amatör Ligde sıkıntı yaşayan ve Süper Amatör lige geri düşen İstanbul'un köklü takımlarından Vefaspor'da eski Başkan Mesut Gülbaran yeniden Başkanlık için kolları sıvadı.
Vefaspor'un mevcut başkanı Süleyman Karadayı ile Vefa'da bir çay bahçesinde bir araya gelen Mesut Gülbaran ve ekibi geçtiğimiz sezonun değerlendirmesini yaptıktan sonra yeni sezonla ilgili program üzerine konuştular. 
Geçtiğimiz sezonda Vefaspor adına çok kötü bir sezon yaşandığını belirten Gülbaran "hiç kimsenin Vefaspor'u bu duruma getirmeye hakkı yok, camia bizim üzerimizde sürekli baskı yapıyor. Tarihimizde hiç yaşamadığımız kadar kötü bir sezon geçirdik. Takımların kötü sezonları olur. Ancak yapılan uygulamalar sebebi ile neredeyse tüm İstanbul kulüpleri bize düşman hale geldiler. Ben Vefa'lıyım, Vefaspor için söylenen her söz beni rahatsız eder. Bu sebeple yeniden bir yapılanma içine gireceğiz ve kulübümüzü bu durumdan bir an önce çıkararak tekrar hak ettiği yerlere getireceğiz." dedi.
Süleyman Karadayı "Geçen sezon büyük bir heyecanla yola çıktık. Ancak Başkan olarak ben tek kaldım, destek sözü verenler verdikleri sözlerin hiçbirini tutmadılar. Buda bizi zor duruma düşürdü. Takımımızda en az 7-8 oyuncu bu ligin üzerinde futbolcular. Yeni sezonda başkanımızla beraber ortak hareket etme kararı aldık. Vefaspor için hayırlı olmasını diliyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.