HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2017 Çarşamba

Vefa spor yönetimi iftarda bir araya geldi.

Vefa spor yönetimi iftarda bir araya geldi.
Mesut Gülbaran yeni sezon için yeniden kulüp başkanlığına aday olduğunu daha önce açıklamıştı. Kongrede tek aday olarak girecek olan başkan bu akşam kulüp lokalinde yeni yönetim kuruluna bir iftar yemeği verdi .
Mesut Gülbaran yaptığı açıklamada bu sezon güçlü bir yönetim ve  takım kurmayı  Vefa sporumuzu  tekrar şampiyonluğa oynatan bir ekip kuracaklarını belirterek çalışmalara başladıklarını ifade etti. Kongre ile ilgili olarak da birkaç gün içerisinde tarihin netleşeceğini belirtti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.