HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

U17 Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası'nda

U17 Milli Takımımız Avrupa Şampiyonası'nda
Avusturya'nın Graz kentinde düzenlenen U17 Avrupa Şampiyonası Grup Eleme Müsabakaları'na katılan U17 Milli Takımımız kendi grubunda ikinci olarak U17 Avrupa Şampiyonası'na katılmaya hak kazandı.

11 - 14 Mayıs 2017 tarihlerinde düzenlenen eleme müsabakalarında A Grubu'nda yer alan Su Topu Milli takımımız, Karadağ, Hollanda, Moldova ve ev sahibi Avusturya ile karşılaştı. Avusturya'ya 22-3, Hollanda'ya 11-10, Moldova'ya 13-5 galip gelerek Karadağ'a 11-2 mağlup olan Milli Takımımız kendi grubunu 2. sırada tamamladı ve Avrupa Şampiyonasına katılacak ülkeler arasında yer aldı.
2017 Avrupa Şampiyonası finalleri 10 - 17 Eylül 2017 tarihleri arasında Malta'da yapılacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.