HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

Tuzlaspor Osman Gökhan'a Emanet.

Tuzlaspor Osman Gökhan'a Emanet.
Tuzlaspor, 2017-18 futbol sezonunda takımı, Malatya futbol çevrelerinde ‘Centile Osman’ lakabı ile tanınan Osman Gökhan’a emanet etti.

Tuzlaspor, 2017-18 futbol sezonunda takımı, Malatya futbol çevrelerinde ‘Centile Osman’ lakabı ile tanınan Osman Gökhan’a emanet etti. Tuzlaspor, yeni sezonun takımını da önümüzdeki haftadan itibaren oluşturacak.

Tuzlaspor’da Ümit Davala’nın yöneticiliğe dönmesi üzerine teknik direktörlük görevine Osman Gökhan getirildi. Tuzlaspor Yönetim Kurulu Başkanı Murat Erdoğan, takımı Osman Gökhan’a emanet ederek el sıkıştı. Yeni sezonda takımı çalıştıracak olan Gökhan, transferle ilgili raporunu yönetime sunarak takımı hazırlayacak.

İstanbulspor, Fatih Karagümrük, Zeytinburnuspor, Gaziosmanpaşaspor, Malatyaspor, Adıyamanspor takımlarında gençlik gelişim antrenörlüğü, altyapı koordinatörlüğü, profesyonel takım teknik sorumluluğu ve profesyonel takım antrenörlüğü, görevlerinde bulunan, Osman Gökhan, Aykut Kocaman ve Hamza Hamzaoğlu’nun da yardımcı antrenörlüğü görevlerinde bulundu.

Osman Gökhan, Malatya’da futbol oynarken, 1970 ve 1980’lerin ünlü Libya asıllı İtalyan defans oyuncusu Claudio Gentile’nin mevkiinde oynadığı için “Centile Osman” lakabıyla tanınıyordu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.