HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

Tuzlaspor Kulübü, altyapı antrenörleriyle yollarını ayırdı.

Tuzlaspor Kulübü, altyapı antrenörleriyle yollarını ayırdı.
Tuzlaspor Kulubü antrenörleri ile yollarını ayırdığını yaptığı yazılı açıklama ile duyurdu.

Tuzlaspor Yönetim Kurulu imzasıyla yapılan açıklamada, "Tuzlaspor Kulübü'nün 2017-18 futbol sezonu hazırlık ve yapılandırma süreci kapsamında, altyapı takımlarımızda belediye personeli olarak görev yapan antrenörlerimiz ile yollarımızı ayırmış bulunmaktayız. Gençlerimiz ve çocuklarımızın daha profesyonel bir eğitim alması, Türk futboluna daha donanımlı, teorik ve teknik bilgiyle yetişmesi adına aldığımız karar kapsamında, bilgisi ve tecrübesi ile hizmet edecek teknik adam ve kadro oluşturma görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Yapılanma süreci kapsamında kamuoyuna farklı aksettirilen durumun gerçekle ilgisi bulunmamaktadır. Kararımızı açıkladığımız saatlerde bazı kardeşlerimizin basın ve sosyal medya aracılığıyla yapmış olduğu açıklamaları, duygusal bir tepki olarak değerlendiriyor ve onların Tuzlaspor sevdasına bağlıyoruz. Tuzlalı çocuklar ve gençler adına yaptığımız hamle, altyapının kapatılması bir yana sağlam temeller üzerinde geleceğe yönelik profesyonel bir planlama sürecinin ilk adımını oluşturmaktadır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur" denildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.