HAZIRLIK MAÇLARI

21 Mayıs 2017 Pazar

Torbalıspor Sahipsiz Kalmadı.

Torbalıspor Sahipsiz Kalmadı.
İzmir'in futbolda başarılı temsilcilerinden Torbalı Spor geçen sene düştüğü Bölgesel Amatör lige bu sezon yeniden merhaba dedi. İzmir Süper  Amatör Lig Play Off grubunu 2. sırada tamamlayan Torbalı Spor Statü gereği Gazi Emir Gençlik spor ile play out maçı oynamış ve müsabakadan 3-1 galibiyetle ayrılarak bir sezon aradan sonra tekrar Bölgesel Amatör Lige merhaba demişti. Kulüp Yönetiminde Kriz
Torbalıspor'un bölgesel amatör lige yükselmesi ile birlikte mevcut yönetimin kongre kararı alarak istifa etmesi üzerine oluşan boşluk ve kimsenin aday olmaması Torbalılı taraftarları düşündürürken kongreye 5 gün kala İzmirli iş adamı Hasan Bakarlar aday olduğunu açıkladı. Spor camiasından önemli spor adamları ile istişare içinde olan Hasan Bakarlar kongre gününe kadar çok güçlü bir liste hazırlayarak Torbalı Spor'u daha yukarılara taşımanın hesaplarını yapacaklarını söyledi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.