HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2017 Perşembe

Sutopu'nda Play Off Heyecanı Başlıyor.

Sutopu'nda Play Off Heyecanı Başlıyor.
SPOR TOTO Sutopu Süper Lig Final Grubu müsabakaları tamamlandı.
SPOR TOTO Sutopu Süper Lig'de 18 hafta süren normal sezon sonunda oluşan puan cetveline göre Final Grubu'nda oynamaya hak kazanan ilk 6 takımın 15 hafta süren Final Grubu müsabakaları tamamlandı.Buna göre PLAY OFF'a katılacak olan ilk 4 takım belli oldu.

Final Grubu müsabakaları sonucunda Galatasaray Spor Kulübü 38 puanla, ENKA Spor Kulübü 35 puanla, Manisa Su Sporları Kulübü 33 puanla Heybeliada Su Sporları Kulübü ise 18 puanla PLAY OFF'da mücadele edecek olan takımlar olurken; Adalar Su Sporları Kulübü ve Kınalıada Su Sporları Kulübü ise 2016-2017 sezonu SPOR TOTO Sutopu Süper Lig'ini 5. ve 6. sırada tamamladılar.
PLAY OFF müsabakaları 03 Haziran 2017 tarihinde start alacak olup; Galatasaray Spor Kulübü'nün Heybeliada Spor Kulübüne, ENKA Spor Kulübü'nün ise Manisa Su Sporları Kulübü'ne 1-0 üstünlüğüyle başlayacak.
Play Off yarı final Eşleşmeleri ve tarihleri:
Galatasaray Spor Kulübü - Heybeliada Su Sporları Kulübü
ENKA Spor Kulübü - Manisa Su Sporları Kulübü
03 - 04 Haziran 2017
06 - 07 Haziran 2017

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.