HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

Şirintepe Spor'a İlk Kupa Kulüpler Birliği'nden

Şirintepe Spor'a İlk Kupa Kulüpler Birliği'nden
İstanbul 2. amatör lig 5. grupta şampiyon olarak 1. amatör lige çıkmayı başaran Şirintepespor'a ilk kupasını Kağıthane Kulüpler Birliği Başkanı Hasan Cevahir verdi.

Yahya Kemal Stadı'nda sezonun son maçını Tozkoparanspor ile oynayan ve karşılaşmadan 6-2 galibiyetle ayrılarak sezonu şampiyonlukla kapatan Şirintepe Spor'a Kağıthane Kulüpler Birliği bir kupa takdim ederekfutbolcuları ve yönetimi kutladı. Hasan Cevahir"Bu mübarek günde sahada yer alan her iki takım oyuncularını da kutluyorum. Sezonun son maçı ve Kağıthanemizin güzide kulüplerinden Şirintepe spor bugün burada aldığı bu galibiyetle sezonu şampiyonlukla tamamladı. Tabii federasyonumuz kulübümüze kupasını verecektir. Bizde Kulüpler Birliği olarak ilçe takımımızı onurlandırmak adına bir kupa töreni düzenledik. Şirintepespor'umuzun bu güzel gününde yanlarında olmak ve onlarla birlikte bu gururu paylaşmak bizi de mutlu etti. Şirintepespor'a 1. amatör ligde de bşarılar diliyorum." dedi.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.