HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2017 Çarşamba

Şile Spor Ligi Galibiyetle Bitirdi

Şile Spor Ligi Galibiyetle Bitirdi
İstanbul 2. Amatör lig 16. grupta sezona şampiyonluk parolası ile başlayan ancak mutlu sona ulaşamasa da ligi üst sıralarada tamamlamayı başaran Şile Spor son maçında da sahadan galibiyetle ayrıldı.

Ligin son mücadelesinde Çakmak sahası'nda Doğan Güneş Spor'a konuk olan Şilespor, Sefa, Kadir, İslam, Mervan, Ömer, İsmail, Yusuf, Barış ,Yunus, Muhammed ve Seçkin ‘den oluşan genç kadro ile çıktığı müsabakayı Muhammed Barış (pn) Seçkin ve Yusuf’un attığı gollerle 4-2 kazandı. Aldığı bu galibiyetle puanını 39'a çıkarmayı başaran Şile Spor ligi 4. sırada tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.