HAZIRLIK MAÇLARI

26 Mayıs 2017 Cuma

Sibel Gülersöyler'e Ödül

Sibel Gülersöyler'e Ödül
Amatör Spor haberlerini her gün özel olarak hazırlanan Amatörün Dünyası sayfasına taşıyan İstanbul gazetesi muhabiri Sibel Gülerşöyler, Bader (Bahçeşehirliler Derneği) tarafından ödüle layık görüldü. 


BADER’den çevreci basına plaket
Bahçeşehirliler Derneği, Gölet mücadelesine katkı sağlayan tüm bileşenleri ile bir araya geldi, destek sağlayanlara başarı plaketi ve takdir beratı dağıtıldı.
Bahçeşehirliler Derneği (BADER) yıllardır sürdürdüğü mücadelesine destek veren ve katkı sağlayan tüm bileşenleri ile Bahçeşehir Banguet Deluxe Davet’te düzenlediği kahvaltılı toplantıda bir araya geldi. İkiyüzü aşkın davetlinin katıldığı etkinlikte Başarı Plaketleri ve Bahçeşehir Takdir Beratları sahiplerini buldu. 

Özelikle son yıllarda bölgede yaşanan ulaşım sorunları, kent içi yaşanan yoğun trafik, Mahmutbey gişe problemleri, banliyo seferlerinin iptal edilmesi ve halen Marmaray'a ilave edilmeyen Ispartakule istasyonu, üst üste ertelenen metro ihalesi, konut alanlarına yakın mesafede kurulan baz istasyonları ve yeşil alanların ve donatı alanlarının imara açılması gibi konuları haberleştiren basın mensuplarına plaket ve takdir beratları dağıtıldı.
Gölet sürecine özel olarak kurulan Gölet Gönüllüleri, okul sorunlarına özel kurulan Veli İnsiyatifi, sosyal alanda çalışmalar yürüten Güldeste Korosu, eğitim alanında faaliyetlerini sürdüren Bader Eğitim Merkezi ve daha pek çok bileşen 2013 yılından bu yana Gölet Bölgesi’nin betonlaşmaması adına mücadelesini sürdürüyor.
Programda konuşan BADER Başkanı Uğur Barış Karabulut, "Bahçeşehir'de elimizden alınan sosyal alanlarımız için yıllardır sürdürdüğümüz hukuk ve toplumsal demokratik mücadelemize bir ışık da siz yakarak sesimize ses verdiğiniz için; haklı davamıza gönül veren tüm çevreci paydaşlarımıza teşekkürü borç bilirim” ifadelerini kullandı.
Program plaket töreninden sonra müzik dinletisi ile son buldu.

Ödül alan basın mensupları ise şöyle; CNN Türk-Pınar Çitak Koygun ve Ezgi Cankurtaran, Diken-Rıfat Doğan, Fox Tv-Emre İzkübarlas, Hürriyet-Dinçer Gökçe-Sefer  Levent, Kanal D-Aytaç Can-Cem Tekel, Sözcü Hande Zeyrek-Özlem Güvemli, Emlak Kulisi-Ceren Yörük, İstanbul Gazetesi-Sibel Gülersöyler, Sancak Gazetesi-Bilal Karabulutoğlu, Yerel Gaste-Erdal Karasansar, Yelpaze İstanbul Dergisi

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.