HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR'DA TOPLU İMZA

SARAYÖNÜ BELEDİYESPOR'DA TOPLU İMZA
Bu sezon Bölgesel Amatör Lig 7. grupta mücadele eden ve sezonu üst sıralarda tamamlamayı başaran Sarayönü Belediyepor iç transferde imza shov yaptı.

İlk olarak Teknik Direktör Niyazi Kart ve yardımcısı Ozan Dombaz'la anlaşarak yola devam kararı alan Bölgesel Amatör Ligin iddialı takımlarından Sarayönü Belediyespor iç transferde 23 yaşındaki kaleci Sercan Şen,25 yaşındaki ortasaha Mustafa Sayın,29 yaşındaki ortasaha Alper Erkoç,22 yaşındaki sağ açık Fatih Görücü,23 yaşındaki stoper Yunus Emre Yılmaz,25 yaşındaki ofansif ortasaha oyuncusu Özenç Albayrak,23 yaşındaki ortasaha Erkan Çelik,25 yaşındaki ortasaha Mustafa Baştin,Çatalhüyük Çumra Belediyespor'dan eski oyuncusu 30 yaşındaki ofansif ortasaha Serkan Kaya ile anlaşmaya vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.