HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2017 Perşembe

PFDK'dan Çatalcaspor'a müjde

PFDK'dan Çatalcaspor'a müjde
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Dersimspor ile yapacağı Spor Toto 3. Lig 2. Grup'un 34. ve son hafta maçına geciken Çatalcaspor'a ceza vermedi.

Tunceli'de takım otobüsünün geçtiği karayoluna bomba koyulması nedeniyle Dersimspor'la oynayacağı maça yetişemeyen ve PFDK'ya sevk edilen Çatalcaspor için karar verildi. PFDK, sarı-kırmızılı kulübe ceza vermedi.

PFDK tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

2- ÇATALCASPOR Kulübü hakkında, 29.04.2016 tarihinde oynanan DERSİMSPOR - ÇATALCASPOR Spor Toto 3. Lig 2. grup müsabakasında, müsabaka kıyafeti ile belirlenen ve ilan olunan saatte sahaya gelmeme nedeniyle sevk yapılmış ise de isnat olunan disiplin ihlalinin unsurları oluşmadığından CEZA TAYİNİNE YER OLMADIĞINA karar verilmiştir.

Bu karar doğrultusunda Dersimspor-Çatalcaspor'un oynatılması bekleniyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.