HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

Orhan Yılmaz “HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM”

Orhan Yılmaz “HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM”
Çeltikspor Kulüp Başkanı Orhan Yılmaz’dan flaş açıklamalar geldi. Yılmaz’ın yeni sezonda devam edip etmeyeceğiyle ilgili kararsızlık yaşadığı, bu sene yaşadığı olaylardan dolayı da devam etmeye sıcak bakmadığı kaydedildi.

 Karar vermek için sezonun bitmesini bekleyen Yılmaz’ın önümüzdeki sezon kurmak istediği U 16  ve U 19 yaş grupları için de geri adım attığı, yaşadığı hayal kırıklığı nedeniyle kulüpteki geleceğini yeniden gözden geçireceği bildirildi. Konuyla ilgili gazetemize bir açıklamada bulunan Yılmaz yalnız bırakıldığını, söylenecek fazla bir şeyin de kalmadığını söyledi. Yılmaz şöyle dedi “Devam edip etmemek konusunda karar vermek için çok erken. Çok gönüllü değilim. Beni yalnız bıraktılar. Bundan sonra söylenecek bir şey kalmadı. Soğudum. Maçlara bile gelmiyorum. İyice moralim bozuldu. Çok istekli ve bir şey yapmak istiyordum; en azından köyün gençlerini adapte etmek istedik ama soğudum artık. Seneye U 16 ve U 19 takımını da kurmayı düşünüyorduk. Ancak bu saatten sonra ne olur bilmiyorum. Bir hayal kırıklığına uğradım.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.