HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

ORDU FK, İÇ TRANSFERE HIZLI GİRDİ.

ORDU FK, İÇ TRANSFERE HIZLI GİRDİ.
Geçtiğimiz sezon Güzel Ordu Spor adı ile Bölgesel Amatör Lig 4. grupta şampiyon olarak 3. lig için play off oynama hakkı kazanmıştı.1. turda Arsin Spor'u 2-1 lik skorla geçerek 3. lige çıkan Güzel Orduspor daha sonra adını Ordu FK olarak değiştirdi.

İlk olarak yenisezon çalışmalarına iç transfer ile başlayan Ordu FK 4 önemli isimle yeni sezon için imza attı.  Ordu FK iç transferde sağ bek Hasan Tosun, Stoperler Emre Açıkgöz ve Samet Madalı, Ortasaha Erhan Şengül'le anlaşmaya vardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.