HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

Mustafa Kemal Paşaspor’da 2. Bulaca Dönemi.

Mustafa Kemal Paşaspor’da 2. Bulaca Dönemi.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Avcılar temsilcisi Mustafa Kemal Paşaspor’da hafta sonunda yapılan genel kurul sonrasında Erhan Bulaca yeniden başkanlığa seçildi.

Geçtiğimiz sezon ilk yılını yaşayan Bulaca’nın yeni dönemde bütçeyi daha  da arttırarak hedefi büyüteceği, teknik direktör Reyhan Özkılıç’a da takımı Bölgesel Amatör Lige taşıması için açık çek vereceği ifade edildi. Yeşil Kırmızılı yönetimin, önümüzdeki günlerde daha önce prensipte anlaştığı teknik direktör Reyhan Özkılıç’ın sözleşmesini de resmen uzatacağı bildirildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.