HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

Metin Uzun, Levent Spor İle Anlaştı

Metin Uzun, Levent Spor İle Anlaştı.
İstanbul Süper Amatör Lig takımlarından Levent Spor 2017-2018 sezonunda tecrübeli Teknik Direktör Metin Uzun ile anlaştı.


Sezonun sona ermesi ile birlikte yeni sezonda yola şampiyonluk parolası ile çıkacak olan bir çok kulübün takımın başına getirmek istediği isimler arasında ilk sıralarda yer alan Metin Uzun kararını Levent Spor'dan yana kullandı. Gazetemize ulaşan bilgiler arasında Metin Uzun'un bu kararı vermesinde Beşiktaş Belediyesi Spor İşleri Müdürü Sayın Gökhan Akyol'un payının büyük olduğu bilgisi yer alıyor.
Bugün Levent'te bulunan Levent Spor Kulübü'ne ait Amaç Şenozan tesislerinde kulüp yöneticileri ile bir araya gelen Teknik Direktör Metin Uzun, her konuda karşılıklı olarak anlaştıktan sonra Yönetim Kurulu üyelerinin katılımı ile yeni sezon için anlaşmayı imzaladılar.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.