HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

MANAVGAT BELEDİYESPOR'A ŞAMPİYONLUĞA ALIŞIK KALECİ

MANAVGAT BELEDİYESPOR'A ŞAMPİYONLUĞA ALIŞIK KALECİ
Geçtiğimiz sezon Antalya Süper Amatör Lig şampiyonu olarak Bölgesel Amatör Lige yükselen Manavgat Belediyespor transfer bombalarını patlatmaya devam ediyor.
Özellikle Hakan Doğan ve Gökay Yiğit transferlerinden sonra dikkat çeken Manavgat Belediyespor son olarak oynadığı takımlarda şampiyonluklar yaşayan geçtiğimiz sezon 3.Lige yükselen Güzelorduspor'un tecrübeli kalecisi Tuğrul Karatosun'la anlaşmaya vararak sözleşme imzaladı.

Tuğrul Karatosun geçtiğimiz sezon yediği 10 golle Bal Güzelorduspor'un 4.Grubun en az gol yiyen takımı olmasını sağlarken Bölgesel Amatör Ligde de en az gol yiyen kaleciler arasında yer aldı.
Tuğrul Karatosun'u Tanıyalım
29 Aralık 1986 Altındağ doğumlu olan başarılı kaleci Tuğrul futbola 2003 yılında Ankara Onbirçelikspor'da başladı daha sonra Ankara Tarımspor,Sincan Belediyespor,Çanakkalespor FK,Ören Belediyespor,Bodrum Belediyesi Bodrumspor,Utaş Uşakspor,Düzcespor,1926 Bulancakspor,Zara Belediyespor,Yeni Altındağ Belediyespor,Güzelorduspor formalarını giydi.
BAL'da Başarıları Dikkat Çekiyor
+ 2016-2017 sezonunda 24 maçta Güzelorduspor kalesini korudu takımıyla Bal 4.Grubu 10 puan farkla şampiyon tamamlayarak 3.Lige yükseldi.
+ 2014-2015 sezonunda 25 maçta Düzcespor kalesini korudu takımıyla Bal 10.Grubu şampiyon tamamlayarak 3.Lige yükseldi.
+ 2013-2014 sezonunda 25 maçta Zara Belediyespor kalesini korudu takımıyla Bal 4.Grubu şampiyon tamamlamasına rağmen 3.Lig şansını play off maçlarında kaçırdı.
+ 2012-2013 sezonunda 27 maçta 1926 Bulancakspor kalesini korudu takımıyla lig sonuna kadar şampiyonluk mücadelesi vermesine rağmen doğrudan 3.Lige yükselme şansını 4 puanla kaçırdı.
+ 2010-2011 sezonunda Utaş Uşakspor'la 23 maça çıkarak Bal 9.Grubu 2.sırada tamamladı takımı 5 puanla 3.Lige yükselmeyi kaçırdı.
Bölgesel Amatör Ligde 162 maçta forma giyerek bu ligde en fazla forma giyen oyuncular arasında yer alıyor.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.