HAZIRLIK MAÇLARI

5 Mayıs 2017 Cuma

Maltepe Spor'da Kongre Öncesinde Trafik Hızlandı.

Maltepe Spor'da Kongre Öncesinde Trafik Hızlandı.
Bu sezon mücadele ettiği 3. ligden yeniden Amatör liglere dönen Maltepespor, yaklaşan kongre öncesinde hareketli bir süreç yaşıyor. Maltepe Spor camiasının beklentisi bir an önce kulübün tekrar 3. lig de yer almasının sağlanması.


Nuri Erkoç "MALTEPESPOR'UN GELECEĞİNİ KONUŞACAĞIZ"
Maltepespor Eski Başkanı Nuri Erkoç yaklaşan kongre öncesinde önümüzdeki hafta Maltepespor'da mazisi olan insanlarla bir araya geleceğiz.
Erkoç; "Maltepespor'un geleceğini konuşacağımız bir toplantı düzenleyeceğiz. Düştüğü ligde kalmamalı, parası olan başkan olsun. Bu toplantıda geçmişi konuşmayacağız. Herkes elini taşın altına koyacak. Ben bastonla maçlara geldim. Maltepespor'un yarını ve üst liglerde nasıl olabilirizi konuşabiliriz. Maltepe de mazisi olan taraftar, futbolcu, yönetici, başkanlarla bir toplantı yapacağız. Adaylık toplantısı değil. Önceliğimiz Maltepespor.

Hasan Zengin "HERKESİN ÜZÜNTÜSÜNÜ ANLIYORUM"
Maltepespor Futbol Şube Sorumlusu Hasan Zengin takımın küme düşmesinden dolayı günlerdir çok üzüldüğünü ve bu durumdan dolayı dostlarının üzülmesi de kendisini daha çok üzdüğünü ifade etti.
Zengin; "Günlerdir futbol camiasıyla, arkadaşlarımızla, müşterilerimizle sohbetimiz hep Maltepespor ve herkes üzgün. Dostlarımın üzülmesi beni daha çok üzüyor.
Böyle olmasını kimse istemesezdi. Önemli olan bu saatten sonra Maltepe'yi topyekün nasıl heyecanlandırabiliriz. Oturup onu konuşmalıyız. Maltepespor için güzel günler göreceğiz" dedi.

Kongre sürecindeki Maltepespor'da Ali Kılıç'ın adayı kim olucak ?
3.lige veda ederek Bölgesel Amatöre düşen Maltepespor da kongre sürecine girerken Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç adayı kim olucak kamuoyunda merak konusu.
2009-2010 Sezonu küme düşerek eski Maltepe Belediye Başkanı Mustafa Zengin duruma el atarak kongrede güçlü yönetim ve maddi olarak çok büyük destek çıkarak 1 senede tekrardan 3 Lige çıkarmıştı. 
Mustafa Zengin yaptığını bu dönemki Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç kongre sürecinde nasıl bir yol izleyeceğini yakın bir sürede netlik kazanacak.

Kaynak : gazeteprestij

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.