HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2017 Çarşamba

Kürsüye Ay-yıldız damgası

Kürsüye Ay-yıldız damgası
Milli tenisçilerimizi buluşturan İslami Dayanışma Oyunları tek erkekler finali neticesinde kürsünün birinci basamağına Altuğ Çelikbilek, ikinci basamağına da Anıl Yüksel çıktı.

Azerbaycan'ın başkenti Bakü'nün ev sahipliği yaptığı organizasyonda 1 numaralı seribaşı olarak mücadele veren Çelikbilek, şampiyonluk maçında Yüksel'i 6-4, 6-4'lük setlerle yenerek mutlu sona ulaştı.

Kaptanlığını Serkan Akın Dilek'in yaptığı Erkek Milli Takımımız, bu sene dördüncüsü yapılan İslami Dayanışma Oyunları'nda böylece toplam üç altın, bir gümüş madalya kazanmayı başardı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.