HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mayıs 2017 Salı

Konya, Pendik'i Rahat Geçti.

Konya, Pendik'i Rahat Geçti.
Konya Engelliler Gücü Ampute 4 – 1 İstanbul Pendik Engelliler

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Ampute Futbol Süper Liginde mücadele eden Konya Engelliler Gücü Ampute Futbol takımı bu hafta kendi saha ve seyircisi önünde İstanbul ekiplerinde Pendik Engelliler Ampute’ yi ağırladı. Maça etkili başlayan Konya temsilcisi ilk yarıyı Emre, Richard ve Aykut Ünlü’ nün golleri ile 3 – 0 önde tamamladı. İkinci yarıda da kontrolü elinde tutan Konya temsilcisi rakip takımın golüne Adem Kaya’ nın şık golü ile karşılık verdi. Maçta başka gol olmayınca Konya Engelliler Gücü Ampute maçtan 4 – 1 galip ayrılarak 3 puanın da sahibi oldu.


İzzet Soydabircan: Zor bir sezon geçirdik.
Konya Engelliler Gücü Spor Kulübü Başkanı İzzet Soydabircan maçın ardından yaptığı açıklamada bu sezon süper ligde zor bir dönem geçirdiklerini, özellikle kaleci noktasında yaşanan talihsizlikler nedeni ile ciddi manada yaşanan puan kayıplarının kendilerini fazlasıyla üzdüğünü belirtti. Ancak güçlü bir kulüp ve takım olmaları nedeni yaşadıkları şanssızlık ve zorlukların üstesinden geldiklerinin altını çizen Soydabircan, zorlu geçen bir sezon sonunda  içeride oynadıkları iki maçı da galibiyet ile geride bıraktıkları için mutlu olduklarını, gelecek sezon süper ligde iddialı bir kadro kurmak için çalışmalara şimdiden başladıklarını kaydetti.Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.