HAZIRLIK MAÇLARI

28 Mayıs 2017 Pazar

Kocasinanspor'da Eren Koç devri.

Kocasinanspor'da Eren Koç devri.
İstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Bahçelievler temsilcisi Kocasinan Spor yeni sezon öncesinde ilk olarak Teknik Direktör Eren Koç'la anlaştı.

Bu sezon İstanbul Süper Amatör Lig 5. grupta şampiyon olarak adını Klasman grubuna yazdıran Kocasinan,Bal için mücadele ettiği A grubunda istediği sonuçları alamasa da çok önemli birtecrübe edindi. Yeni sezonda hedefini Bölgesel Amatör Lig olarak belirleyen Kocasinanspor sezon öncesi çalışmalarına erken başladı. Bahçelievler temsilcisi ilk olarak teknik direktör Eren Koç'la anlaştı.

Eren Koç Kimdir;
DAha önce Eyüpspor, Ünyespor, Göktürkspor, Balıkesirspor, Altınolukspor, Kütahyaspor ve Marmarisspor gibi ekiplerde görev alan Eren Koç son olarak Büyükçekmece Tepecikspor'da U19 Teknik Sorumlusu olarak çalışmıştı. 1974 doğumlu tecrübeli teknik adam, kulüpte düzenlenen törenle kendisini kırmızı-siyahlı renklere bağlayan imzayı attı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.