HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2017 Çarşamba

Kartalspor, Teknik Direktör Sadettin Demirtaş'a emanet.

Kartalspor, Teknik Direktör Sadettin Demirtaş'a emanet.
2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde mücadele edecek olan Kartalspor kulübü teknik direktörlüğüne Sadettin Demirtaş getirildi.

Yönetimin Sadettin Demirtaş hoca ile dün kulüp binasında  görüşme yaptığı ve her konuda anlaşma sağlandığı belirtildi.


Demirtaş Yuvaya Döndü.
Sadettin Demirtaş Futbol antrenörlüğüne 2009 yılında Kartalspor kulübünde başladı. Daha sonra sırasıyla Körfez İskenderunspor, As Akyazıspor, İstanbul Kartal Belediyespor ve  Tarsus İdman Yurdu spor kulüplerinde görev yaptı.

2016-17 sezonunun son haftalarında Kartalspor takımının başına geldi.
Kartal spor kulübü başkanı Ali Apaydın "2017-18 sezonunda Bölgesel Amatör ligde Kartal ilçesinde yaşayan alt yapımızdan yetişen yetenekli oyuncularımızdan oluşan bir oyuncu kadrosu ile mücadele etmek istiyoruz.

Bu sebeple takımımızı iyi tanıyan bilen Sadettin Demirtaş hocamız ile yolumuza devam edeceğiz. Yönetim kurulundaki arkadaşlarım ile  birlikte Hocamızın raporları doğrultusunda eksik bölgelere takviyeler yaparak Bölgesel Amatör ligde başarılı olmak istiyoruz" dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.