HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

Kamuran Gazi Artvin'de Takım Çalıştıracak

Kamuran Gazi Artvin'de Takım Çalıştıracak
İstanbul'un başarılı Teknik Direktörlerinden Kamuran Gazi Artvin Süper amatör Lig takımlarından Çoruhspor ile anlaştı.

2 sezondan beri takımı çalıştıran Özer Sevim’le yolları ayıran Artvin Çoruhspor yönetiminin, geçtiğimiz günlerde tecrübeli teknik direktör Kamuran Gazi ile konuşarak takımı çalıştırması konusunda ikna ettiği ve tam yetki ile donatarak takımın başına getirildiğini açıkladı.
Uzun zamandır Kamuran Gazi'yi takip ettiklerini açıklayan Artvin Çoruh Spor yöneticileri, bu sezon hedeflerinin şampiyonluk olduğunu ve bunun içinde hem tecrübesi, hem de kariyeri ile önemli bir isimle çalışmak istediklerini açıkladılar. Bu sebeple geçtiğimiz günlerde resmi bir teklif yaptıkları Kamuran Gazi'nin bu teklife olumlu bakarak cevaplandırması sonrasında hemen 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirttiler.
Uzun bir aradan sonra ilk kez İstanbul dışında bir takımda görev almayı kabul eden Gazi’nin 10 Temmuz 2017 Pazartesi günü yeni sezon hazırlıklarına start vermeyi planladığı belirtildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.