HAZIRLIK MAÇLARI

24 Mayıs 2017 Çarşamba

Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği'nden Ali Düşmez'e Destek

Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği'nden Ali Düşmez'e Destek
Kağıthane ilçesinde futbol ve diğer branşlarda faaliyet gösteren spor kulüplerinin birleşiminden oluşan Kağıthane Amatör Spor Kulüpleri Birliği'ne bağlı 18 kulüp yöneticisi ve delegeleri kongre öncesinde bir yemekte bir araya gelerek Ali Düşmez'e destek mesajı verdi.

Kağıthane ilçesinde futbol ve diğer branşlarda faaliyet gösteren spor kulüplerinin birleşiminden oluşan Kağıthane Amatör Spor Kulüpleri Birliği İaskf'nun 4 Haziranda gerçekleşecek olan Genel Kurulu öncesinde bu genel kurulda oy kullanacak olan delegeler ile bir yemekte bir araya gelerek Ali Düşmez'e destek olacaklarını açıkladılar.
Kağıthane Amatör Spor Kulüpleri Birliği Yönetimi, kendisine bağlı 18 kulüp yöneticisi ve iASKF'nun Genel Kurulunda oy kullanacak bu kulübe bağlı delegeleri Kağıthane Belediyesi Şelale Park Beyaz Cafe'de verdiği bir yemekle bir araya getirdi. Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen yemeğe ayrıca Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Demirel, İASKF'nu temsilen Yönetim Kurulu üyesi Metin Çırpan, İstanbul Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül ve Başkan Yardımcısı Turgut Arık, Kağıthane İlçe Milli Eğitim Müdürü Muhammet Çayır ve farklı federasyon ve branşlara ait yöneticilerde katıldı.
KAğıthane Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Sayın Ömer Tüfekçi yaptığı konuşmada birlik olarak hem takım hem de bireysel sporlarada faaliyet gösterdiklerinin altını çizerken, önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan İASKF'nun kongresi öncesinde birliklerine bağlı kulüplerle bir araya geldiklerini ve ortaka hareket etme kararı aldıklarını söyledi. Toplantı sonrasında ortak karar olarak Ali Düşmez ismi üzerinde mutabakat sağladıklarını belirtirken Genel Kurul'un spor camiasına hayırlı olması dileklerini iletti.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.