HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mayıs 2017 Pazartesi

Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği İftar Yemeği'nde Bir Araya Geldi.

Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği İftar Yemeği'nde Bir Araya Geldi.
Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği gelenek haline gelen ve bu hafta başı yapacağı olağan toplantısını Ramazan Ayı sebebi ile iftarla birleştirerek 4. levent Bilek otelde bir araya geldiler.


İlk önce hep birlikte iftar yemeğinde bir araya elen birlik yöneticileri,yemek sonrasında Bilek Otele ait olan özel toplantı salonlarından birinde yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdiler.


Toplantıda açılış konuşmasını yapan Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği Başkanı Sayın Ömer Tüfekçi geçtiğimiz hafta birlik olarak gerçekleştirdikleri Kan Bağışı Kampanyası ile ilgili olarak yöneticilerin görüşlerini aldı.  


Kan Ver Can Olsun
Kağıthane Spor Kulüpleri Birliği'nin gerçekleştirdiği kan bağışı kampanyasının hedefine ulaştığını belirten yöneticilerden Ercan Temiz "Burada önemli olan toplanan kan adeti değil, asıl olan bizim birlik olarak sergilediğimiz beraber olma ve sosyal sorumluluk projelerinde birliğimizin gücünü ortaya çıkararak hedefimize doğru hareket etmekti. Bunu da başardığımızı düşünüyorum." dedi.

Daha sonra gerçekleştirecekleri projeler için konuşmalar yapıldı. Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.