HAZIRLIK MAÇLARI

27 Mayıs 2017 Cumartesi

İSTANBUL SİNOPSPOR’DA BAŞKAN AŞÇI GÜVEN TAZELEDİ.

İSTANBUL SİNOPSPOR’DA BAŞKAN AŞÇI GÜVEN TAZELEDİ.
Küçükçekmece 1.Amatör Lig takımlarından İstanbul Sinopspor yapılan Olağan Kongrede yeniden aday olan Ramazan Aşçı tekrar başkanlığa seçildi.

Küçükçekmece Halkalı Çamlık tesislerinde yapılan Olağan Kongreye Küçükçekmece Belediye Başkan yardımcısı Hamza Gönenç, 22.Dönem Sinop Milletvekili Cahit Can, TFF İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür ve Yardımcısı Ufuk Tatar, Küçükçekmece Kulüpler i Destekleme Dernek Başkanı ve İASKF Başkan Adayı Seymen Gençtürk, Küçükçekmece Belediye Meclis Üyeleri Ferhat Yıldız, Fatih Üstünbaş, Sami Şahin, Erol Demir, Rumeli Trakya Gönül Birliği Platformu Başkanı Gökhan Aygün, SİAD Genel Başkanı Rafet Orhan, AYKAD Başkanı Sedat Orhan, Kulübü başkanları, yöneticileri ve sarı lacivertli renklere gönül vermiş kongre üyeleri katıldı.

Divan Başkanlığını Hüseyin Demirkol, Kâtip Üyeliklerine Hasan Yaylı, Mehmet Ali Demir ve Eyüp Sabri Atay yaptı.

Yeniden Başkanlığa seçilen Ramazan Aşçı, İstanbul Sinop yönetimi olarak son dönemizde özellikle kurumsallaşmaya ve tesisleşmeye ağırlık verdik. Bu bayrağı hep birlikte dalgalandırmaya devam edeceğiz.

İstanbul Sinop’un tesisleşmesi artık tamam gibi. Ayrıca futbolun dışında branşları açarak
Hayata geçirdik. Ben ve yönetimimiz inanıyoruz ki hem önümüzdeki sezon hem de ondan sonraki sezon arka arkaya şampiyonluklar alarak bunu Sinoplulara armağan edeceğiz dedi.

VEFA SADECE BİR SEMT İSMİ DEĞİL
Küçükçekmece Amatör spor Kulüpleri Destekleme Dernek Başkanı ve İASKF Başkan Adayı
Seymen Gençtürk de Küçükçekmece ilçesinde belediyenin spor kulüplerine önemli bir tesisleşme desteği verdiğini, verilen bu destekle ilçenin her köşesine önemli tesisler kazandırdıklarını, İstanbul Sinop tesislerinin kazandırılmasında da hem Küçükçekmece Amatör spor Kulüpleri Destekleme Derneği olarak kendilerinin hem de Küçükçekmece Belediyesi’nin önemli bir paydaş olduğunu söyledi.

Seymen Gençtürk, İstanbul Sinop tesislerinin bitirilmesi için bizler de önemli mücadeleler verdik İstanbul Sinop yönetimiyle birlikte. İlçemize daha birçok tesis daha kazandırmaya devam edeceğiz. Vefa çok önemli. Hayat boyu vefayı yaşayabilmeliyiz. Vefa sadece bir semt ismi değil.” dedi.

Genel kurula misafir olarak katılarak söz verilen İstanbul Futbol İl Başkanı Ali Tanrıyaşükür’de İstanbul’da bugüne kadar birçok genel kurula katılarak tanıklık ettiğini, ancak ilk kez böyle bir birlik ve beraberliğe, katılıma İstanbul Sinop genel kurulunda şahitlik ettiğini söyledi.

Yönetim Kurulu: Ramazan Aşçı, Rafet Orhan, Mehmet Coşkun, Hüseyin Yüksek, Fatih
Üstünbaş, Sami Şahin, Kenan Abalı, Yasin Şahin, Mustafa Dağcı, Cem Yılmaz, Nurettin Kara, Hakkı Çelikel, Mustafa Ulu, Hamdi Demirkol, Yaman Özdemir, Mehmet Sunay, Nizamettin Kümeç, Orhan Demircan, Aydın Can, Mesut Erken, Ayhan Ergün, Yüksel Demir.
Denetleme Kurulu: Hasan Sarısoy, Bayram Kuş, Kenan Demirkol, Şenol Özdemir, Mahmut
Şahin, Hakan Tuzlu. İASKF Delege: Ramazan Aşçı, Yasin Şahin, Mustafa Dağcı. 

İstişare Kurulu: Ali Çelik, İsmet Şahin, Rasim Yıldırım, Hüseyin Demirkol, Raşit Şahin, Kerim
Balgün, Ramazan Ulu, Musa Can, Erol Erdoğan, Ferhat Yıldız, Sedat Orhan, Mehmet Ali Demir, Hüseyin Çakırbaş, Osman Tuncel, Dr. Bekir Yıldız, Dr. Gülcan Kaya.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.