HAZIRLIK MAÇLARI

10 Mayıs 2017 Çarşamba

İstanbul Hakemleri Oğuz Uğurlu'yu Unutmadı.

İstanbul Hakemleri Oğuz Uğurlu'yu Unutmadı.
Geçtiğimiz sene yakalandığı hastalığa yenik düşerek yaşamını yitiren İstanbul İl Hakemlerinin Sevgi İmparatoru adını yakıştırdığı Rahmetli Oğuz Uğurlu için İstanbul İl Hakem kurulu OĞUZ UĞURLU HAFTASI adı altında etkinlikler düzenledi. İl Hakem Kurulu sitesinden konuya ilişkin yapılan açıklama şu şekilde gerçekleşti.

"Geçen sene aramızdan ayrılan Sevgi İmparatorluğunun mimarı Başkanımız anısına gerçekleştirilecek ''OĞUZ UĞURLU HAFTASI' programı şu şekildedir.

10 MAYIS 2017 Çarşamba

19:00 Derneğimizde Kuran okutulacaktır ve Başkanımız adına lokma dağıtılacaktır

 11 MAYIS 2017 Perşembe 

11:00 Dernek binamız önünden

11:30 Bakırköy Ömür Tesisleri önünden hareket edecek araçlar ile mezarı başında yapılacak anma töreni. 

 Anma etkinliği sonrasında  araçlar ile il hakemleri ve gözlemcileri için Olimpiyat Stadı Seminer Salonunda yapılacak vize sınavına hareket.

 12 MAYIS 2017 Cuma

19:15 Beşiktaş Çilekli tesislerinde Merhum Başkanımız Oğuz UĞURLU adına düzenlenecek Anadolu - Avrupa yakası futbol maçları.  

 14 Mayıs 2017 Pazar

09:30 Belgrad Ormanında gerçekleşecek SEVGİ İMPARATORU koşusu.

 Etkinlik programına katılımınızı rica ederiz...

Organizasyon Sorumluları:

Avrupa Yakası: 

Erkan Akçay 

Tel No: 05452957230

Burak Hümmet

Tel No: 05324373107

Anadolu Yakası: Savaş İlhan

Tel No: 5364323210"

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.