HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

İSTANBUL BALKANSPOR U-11 TAKIMI FARKLI KAZANDI.

İSTANBUL BALKANSPOR U-11 TAKIMI FARKLI KAZANDI.
İstanbul U-11 Kategorisi 12.Grupta şampiyonluk mücadelesi veren Küçükçekmece İstanbul Balkanspor, Bahçelievler İstanbul Ünyespor'u 9-1 farklı skorla mağlup etti.

Bahçelievler Yenibosna Saha’da oynanan karşılaşmanın ilk yarısı 4-1’lik skorla İstanbul Balkanspor U11 Takımı üstünlüğüyle sona erdi.
İstanbul Balkanspor U11 Takımı’na galibiyeti getiren golleri Burak (3),Umutcan (2),Ozan (2), Gökhan, Doğukan ve Ömer kaydetti. Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Balkanspor oynadığı 11 maçta 8 galibiyet,2 beraberlik ve 1 mağlubiyet aldı.


Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.