HAZIRLIK MAÇLARI

18 Mayıs 2017 Perşembe

IRMAKSPOR, TEKNİK DİREKTÖR İÇİN SIKI ÇALIŞIYOR.

IRMAKSPOR, TEKNİK DİREKTÖR İÇİN SIKI ÇALIŞIYOR.
İstanbul'da Süper Amatör ligin başarılı ekiplerinden Irmakspor’da yeni sezonda takımı çalıştıracak olan teknik direktör için yönetimin Haziran ayını beklediği kaydedildi.

Yönetimin, bu süre içerisinde  toplanarak konuyu masaya yatıracağı, her yönetim kurulu üyesinin fikirlerinin alındıktan sonra tercihin yapılacağı belirtildi. Geçtiğimiz sezon takımı çalıştıran Cahit Kesler’in durumunun ise yönetim kurulu toplantısının ardından netlik kazanacağı, ilk tercihin yine Kesler olacağı elimize ulaşan duyumlar arasında. Yönetim içinden farklı bir ismin çıkması halinde ise Kesler’in sportif direktör olarak görevinin başında kalacağı belirtildi.
Onursal Başkan Cenap Altıok da konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Antrenör arayışımız yok. Cahit burada. Ama yönetim olarak başka bir hoca ismi gündeme gelirse de Cahit Hoca altyapıda ya da sportif direktör olarak yine içimizde olacak.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.