HAZIRLIK MAÇLARI

31 Mayıs 2017 Çarşamba

İnegölspor’da Taşkın Güngör’ün gönderilmesinin ardından yönetim de bırakıyor

İnegölspor Yönetimi İstifaya Hazırlanıyor,
İnegölspor’da Taşkın Güngör’ün gönderilmesinin ardından yönetim de bırakıyor 
Geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından göreve gelen İnegölspor yönetiminin istifa kararı alacağı gündeme damgasını vurdu.

Geçtiğimiz hafta gerçekleşen kongrenin ardından seçilen yeni yönetim, hafta başında Teknik Direktör Taşkın Gürler ile anlaşmış ancak aradan 12 saat geçmeden anlaşmanın tek taraflı olarak iptal edildiğini ilan ederek Taşkın Gürler'in Teknik Direktörlük görevine son vererek şok bir karara imza atmıştı. 
Yönetimin bukararının ardından acil olarak yeniden toplandığı  ve toplantıda yönetimin istifa kararının görüşüldüğüöğrenildi. Bugünlerde resmi açıklamanın yapılması bekleniyor.
İnegöl Spor yönetimi istifa kararı alırsa aldığı kararlarla spor tarihine geçmeyi başaracak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.