HAZIRLIK MAÇLARI

29 Mayıs 2017 Pazartesi

İlk Yarı İncirli, İkinci Yarı Yeni Gayret Sevindi.

İlk Yarı İncirli, İkinci Yarı Yeni Gayret Sevindi.
İstanbul 2. Amatör lig 6. grupta 1. Amatör lige çıkacak olan 2. takımı belirleyecek olan karşılaşmada Yeni Gayretspor Namık Sevik Stadı'nda İncirli Spor'u konuk etti. Beraberliğin ev sahibi Yeni Gayret Spor'a yaradığı karşılaşamaya konuk ekip İncirli Spor mutlak galibiyet parolası ile çıktı. Karşılaşmayı Burak Taşkınsoy yönetirken yardımcılıklarını Ömer Kibiroğlu ve Doğancan Mercan yaptı.


Karşılıklı ataklarla geçen ilk yarıda iki takımda defansta açık vermemek için oldukça gayret sarf ettiler. İlk yarının golsüz eşitlikle bitmesi beklenirken 44. dakika da Şahin defans'ta kontrol ettiği topu uzun bir vuruşla Gökhan'ın koşu yoluna doğru gönderdi. Yeni Gayret sahasının ilk metrelerinde topu kontrol eden Gökhan topla bir süre devam ettikten sonra ceza alanı dışından topu kaleye gönderdi. Kaleci Doğan'ın uzanamayacağı köşeye giden top üst direğe çarparak tekrar ceza alanına düştü. Yeni Gayretli oyuncuların uzaklaştırma çabasında iken tekrar ceza alanı içine ortalanan topa Mümin kafayı vurdu ve direğin dibinden topu ağlarla buluşturdu. 0-1
İncirli ilk yarıyı 1-0 önde kapatmayı başarırken bu sonuçlada 1. Amatör ligin yolunu kendine açmış oldu. İkinci yarı Yeni Gayret beraberlik için yüklendi, bu ataklarda İncirli defansı dikkatli davranarak rakibine pozisyon şansı vermezken 61. dakika da Uras'ın ceza alanı içine ortaladığı topa iki takım oyuncularından da kimse dokunamadı. Yerde seken topa geriden koşu yapan Barış ile İncirli kalecisi Ümit aynı anda atak yaptılar. Ancak topa son hamleyi yapan ve kafayı son dokunan Barış topu ağlarla buluşturdu ve müsabakada eşitliği sağladı. 1-1Beraberlik golünden sonra zaman zaman saha içinde gerginlikler yaşandı 77. dakikada Orhan ile Navas'ın arasındaki mücadelede Orhan'ın Navas'a topsuz alanda yaptığı hareket sonrasında kırmızı kart görmesi ile İncirlispor sahada 10 kişi kaldı. 84. dakika da Atakan ile Taylan'ın topsuz alanda ki mücadelesinde Taylan yerde kaldı. Oyunu durduran Burak Taşkınsoy ilk önce Atakan'a sarı kart gösterdi, ancak yan hakeminin uyarısı ile Atakan'ı yanına çağıran Taşkınsoy kırmızı kartla oyuncuyu ihraç etti. İki takımda geri kalan zaman diliminde sahada 10 kişi ile mücadele ettiler. geçen zaman sonunda iki takım oyuncuları kale filelerini bir kez daha havalandıramayınca karşılaşma 1-1 eşitlikle sonuçlandı. Bu sonuçla Yeni Gayret Spor 1. Amatör lige yükselmeyi başardı. Karşılaşmada bitiş düdüğünün ardından saha karıştı. Bitiş düdüğü ile birlikte birbirlerine giren iki takım oyuncularından Yeni Gayret Spor'da Hasan, Ferhat, Enes ve Okan maç sonunda kırmızı kart görürken, İncirli Spor'da ise Akın ve Hüseyin Uslu maç sonunda kırmızı kart gören oyuncular oldular.

STAD : Namık Sevik
HAKEMLER : Burak Taşkınsoy, Ömer Kibiroğlu, Doğancan Mercan 
SAHA KOMİSERİ : Yaşar Türkmen
YENİ GAYRET : Doğan, Halit, Şeref, Hasan, Hakan, Burak, Atakan, Faruk, Serdar, Barış, Emrah
YEDEKLER : Ferhat, Ataman, Enes, Valas, Salih, Uras, Okan
İNCİRLİSPOR : Ümit, Şahin, Akın, Taylan, Orhan, Metin, Tolunay, Hüseyin Uslu, Mümin, Hüseyin Güneşken, Gökhan
YEDEKLER : Mustafa, Emre, Refik, Fuat, Yakup, Tacettin, Uygar

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.