HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2017 Pazartesi

İKİTELLİSPOR, ADINI YİNE TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA YAZDIRDI.

İKİTELLİSPOR, ADINI YİNE TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA YAZDIRDI.
İstanbul U-16 ligi Türkiye şampiyonası 1.turda Küçükçekmece ilçesinin güzide kulüplerinden Küçükçekmecespor ile İkitellispor takımları Türkiye şampiyonasına gitmek için 1.tura İFAspor sahasında karşı karşıya geldiler.


İstanbul U-16 ligi 9.Grup şampiyonu İkitellispor ile 10.Grupta 14 maçta hiç yenilgi almayan ve şampiyon olan Küçükçekmecespor takımları Türkiye şampiyonası bileti almak için sahaya çıktılar.
İFA spor hasındaki bu önemli maçı Görkem Özdemir, Cengiz Damar ve Emre Güzel hakem üçlüsü yönetti.
Küçükçekmecespor ile İkitellispor takımları arasındaki maçın ilk yarısında başa baş geçti ancak 38.Dakikada mavi Beyazlı İkitelli spor Mustafa Kiremitçinin attığı gollerle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.
İkinci yarı hızlı başlayan İkitellispor 43.Dakikada Mehmet’in kafa gollü ile farkı ikiye çıkardı ve skor 2-0 oldu. 57.Dakikada İkitellispor Berkay takımının üçüncü gollünü atarak farkı üçe skor 3-0 oldu.


Karşılaşmanın geri kalan süresinde başka gol olmayınca 14 maçtır yenilmeyen Küçükçekmecespor geçen yıl U-15 Türkiye şampiyonasında Türkiye 4.üncüsü olan İkitellispor aynı oyuncular bu sezon İstanbul U-16 ligin de grup şampiyon oldu.
İkitellisporlu oyuncular 14 maçtır yenilmeyen Küçükçekmecespor’u güzel futbol ve attığı bir birinden güzel gollerle 3-0 yenerek adını Türkiye şampiyonasına yazdırmasını bildi.
Karşılaşma sonrası İkitellispor İstanbul U-16 ligi 9.Grup şampiyonluk kupasını da alarak iki mutluluğu birden taraftarı ile paylaştılar.
Rakibine 3-0 yenilen Küçükçekmecespor diğer elenen takımlarla karşı karşıya gelerek yeniden şans arayacak.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.