HAZIRLIK MAÇLARI

23 Mayıs 2017 Salı

İFASPOR U-13 'LERİ NAMAĞLUP ŞAMPİYON OLDU.

İFASPOR U-13 'LERİ NAMAĞLUP ŞAMPİYON OLDU.
İstanbul U-13 Minikler Ligi 11.Grupta Küçükçekmece İFAspor U-13 Minikler oynadığı 14 maçın tümünü kazanarak grubunda namaglûp şampiyon oldu.

2016-2017 futbol sezonunda U-19,U-15,U-14 takımlarında şampiyonluklar yaşayan İFAspor son olarak U-13 'Ler ligi 11.Grupta oynadığı 14 maçın hepsini kazanmasını bilen Küçükçekmece temsilcisi rakip ağlara toplam 53 gol atarken kalesinde sadece 5 gol gördü ve toplam 42 puan toplayarak namaglûp şampiyon oldu.

İFAspor Kulüp Müdürü Kahraman Özayyıldız, Kulüp olarak amacımız Küçükçekmece,
Halkalı’daki gençlerin spor yapmasını sağlamak, sosyal aktivitelerini geliştirmek ve yetenekli gençleri keşfetmek, bu gençlerimizin önünü açmak, Kulüp olarak en iyi yerlere gelmelerini sağlamak. U13 Liginde bizlere bu mutluluğu yaşatan genç sporcularımıza, yaptıkları mücadeleden dolayı teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bizlerden desteklerini esirgemeyen sporcu velilerimize ayrıca teşekkür etmek istiyorum diyerek" sözlerini tamamladı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.