HAZIRLIK MAÇLARI

11 Mayıs 2017 Perşembe

İASKF GENEL KURULU 4 HAZIRAN YAPILACAK

İASKF GENEL KURULU 4 HAZIRAN YAPILACAK
TFF YÖNETİM KURULU ÜYESİ TASKF VE İASKF GENEL BAŞKANI ALİ DÜŞMEZ, İL TEMSİLCİSİ ALİ TANRIYAŞÜKÜR VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ EYÜP KULÜPLER BİRLİĞİ TOPLANTISINA KATILDI.
İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu 4 Haziranda yapılacak 
seçimlere sayılı günler kala Ali Düşmez ve ekibinin oy toplama turu tüm hızıyla devam ediyor. 

İASKF, İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve TASKK, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyon Başkanı Ali Düşmez, Genel Sekreter Ali Tanrıyaşükür ve Yönetim Kurulu üyelerinin bu seferki durağı Eyüp Amatör Spor Kulüpleri Birliği oldu. 
Eyüp Amatör Spor Kulüpleri Birliğine üye tüm spor kulübelerinin temsilcilerinin katıldığı toplantıda, Eyüp İlçesindeki Amatör Kulüplerin yaşadıkları sorunlar ve çözüm önerileri konuşuldu.


Eyüp Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Metin Çırpan İASKF seçimleri hakkında ortak hareket ederek Ali Düşmez’e destek vereceklerini söyledi.Çırpan. “Eyüp İlçesi Kulüpleri olarak, birlik ve beraberlik içinde amatör spora en başarılı ve yararlı Başkan adayı olarak düşündüğümüz Sayın Ali Düşmez’i destekleme kararı aldık ve bu kararımızın tüm spor camiası için hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
Toplantıda konuşan Başkan Ali Düşmez ,İASKF’nin görevlerini, 2.5 yılda yapılanları, yeni dönemde yeniden aday olup yarım kalan işlerin tamamlanması adına yeni bir yapılanma içerisine girdiklerini belirterek İyi bir yönetim ile İstanbul’a daha büyük hizmetler getireceklerinin altını çizdi. 
Genel Sekreter Ali Tanrıyaşükür de yaptığı kısa konuşmada Eyüp Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Metin Çırpana güzel bir misafirperverlik örneği gösterdiği için teşekkür ederek hiç kimseyi karalamadan yollarına emin adımlarla devam edeceğini söyledi.Tanrıyaşükür kulüplerin bugünkü durumlarından daha da seviyesini yükselterek çok daha iyi hizmet vereceklerine inandığını söyledi.
Daha sonra soru -cevap şeklinde devam eden toplantıda, kulüpler sorunlarına çözüm üretilmesini istediler.
Haber :Erol Eftekin

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.