HAZIRLIK MAÇLARI

30 Mayıs 2017 Salı

Hızır Uzundağ Kartal Bulvarsporda

Hızır Uzundağ Kartal Bulvarsporda
Kartal Bulvarsportecrübeli futbolcu Hızır Uzundağ'ı kadrosuna kattı.
Çekmeköy'ün Bölgesel Amatör lige yükselmesinde büyük pay sahibi futbolculardan biri olan 1988 doğumlu tecrübeli futbolcu geçen sezon başında Yeşilköy Spor'a transfer olmuş ve devre arasında Çekmeköy Belediyesi Alemdağ Spor'a geri dönmüştü. 
Sezonun sona ermesi ile birlikte bir çok kulübün transfer listesinde yer alan oyuncu tercihini KArtal BulvarSpor'dan yana kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.