HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

Hüseyin Aydoğan Karadeniz Ereğli Belediyespor İle Anlaştı.

Hüseyin Aydoğan Karadeniz Ereğli Belediyespor İle Anlaştı.
Karadeniz Ereğli Belediyespor 2017- 2018 sezonu için tecrübeli Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan ile anlaştı.

Geçtiğimiz sezon kötü bir başlangıç yapan Zonguldak Temsilcisi Karadeniz Ereğli Belediyespor daha sonra yerleştiği 5 ve 6. sıralarda ligi tamamlayarak sezonu sonlandırmıştı. 2017-2018 sezonu öncesi tecrübeli teknik direktör Hüseyin Aydoğan ile anlaşan Zonguldak temsilcisi hedefini şampiyonluk olarak şimdiden belirlemiş oldu.
Karadeniz Ereğli Belediyespor ile anlaşmasını kendi kişilik hesabından açıklayan Teknik Direktör Hüseyin Aydoğan, Bölgesel Amatör Ligdeki tecrübe ve şampiyonluklarını işaret ederek 3. şampiyonluğunu da Zonguldak temsilcisi ile yaşamak istediğini vurguladı.
Daha önce Profesyonel lig ve Bölgesel Amatör ligde bir çok takımı çalıştıran Aydoğan Fatih Karagümrük ve Sultanbeyli Belediyespor ile şampiyonluklar yaşamıştı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.