HAZIRLIK MAÇLARI

1 Mayıs 2017 Pazartesi

Hasan Gökçe "Çatalcaspor'un hakkını, kimseye yedirmeyiz."

Hasan Gökçe "Çatalcaspor'un hakkını, kimseye yedirmeyiz."
Spor Toto 3. Lig 2. Grupta mücadele eden Çatalcaspor, Dersimspor deplasmanına giderken yola döşenen bomba nedeniyle karşılaşmaya vaktinde çıkamazken, TFF tarafından PFDK’ya sevk edildi.

Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe konuyla ilgili kulübün resmi internet sitesine yaptığı açıklamada “Akıl var mantık var. İstanbul’dan Tekirdağ, Edirne gibi şehirlerimize de günübirlik gidilir. Saat 12.15’te zaten Tunceli’deydik. Bu çok büyük bir eylemdir, direkt Çatalcaspor’a yapılmıştır. Başka bir izaha gerek yoktur. Maça 4 saat kala oradaydık. İlin valisi, alay komutanı, emniyet müdürü, sivil istihbarat görevlilerine bu maçın önemini biz bildirdik. TFF yetkililerinin haberi var. Çatalcaspor’un hakkını kimseye yedirmeyiz. Maç saatini ve gününü bekliyoruz. Buradan kimseye malzeme çıkmaz. Bazı kendini bilmezler olacaktır. Rabbim nasıl bu oyunu bozduysa oyunu kuranları da bozacaktır. Çatalcasporumuz’u arayarak geçmiş olsun mesajı gönderen ve arayan tüm spor camiasını ve Çatalcaspor sevdalılarına teşekkür ediyorum” dedi.
Öte yandan Tunceli’de il merkezi ve 4 ilçe sınırı içerisindeki 31 ayrı yer dün özel güvenlik bölgesi ilan edildi. Tunceli-Pülümür karayolu zorunlu haller dışında geçişe kapatıldı. Bu olağanüstü koşullarda mecburen Tunceli’de Elazığ’dan günübirlik geçen Çatalcaspor’un TFF’ye savunmasında bu ayrıntıları da sunacağı, ayrıca emniyet güçlerinden alınacak raporların da dosyaya ekleneceği öğrenildi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.