HAZIRLIK MAÇLARI

22 Mayıs 2017 Pazartesi

HALKALI TAŞTEPE U-13 TAKIMI NAMAĞLUP ŞAMPİYON


HALKALI TAŞTEPE U-13 TAKIMI NAMAĞLUP ŞAMPİYON
İstanbul U-13 Ligi 17.Grupta Küçükçekmece Halkalı Taştepespor oynadığı 13 maçta 12
galibiyet 1 beraberlik alırken 13 maçta 65 gol atan bordo mavili takım kalesinde 9 gol
gördü ve 37 puanla en yakın rakibine 5 puan fark atarak rakiplerini ezerek 1 hafta kala
yenilgisiz şampiyonluğunu ilan etti.


2016-2017 Futbol sezonunda ilk olarak U-15 Takımda grup şampiyonu olan Halkalı
Taştepespor 2605 takım arasından son 8 takım arasına adını yazdıran bordo mavililer,
Birol Özyılmaz ve futbol şube sorumlusu Yüksel avcı yönetiminde son olarak U-13
Takımı ligin bitimine bir hafta kala namağlup şampiyonluğu ilan etti.

Türk Futboluna Yardımcı Olmaya Devam Ediyor.
1973 yılında kurulan ve birçok başarılar elde eden Halkalı Taştepespor bu sene çok zor
şartlar da kalsa da kendi öz çocuklarına sahip çıkmaya devam ediyor. Alt yapı hakkında değerlendirmelerde bulunan Kulüp Başkanı İsmail Meriçli,"Çalışmalarımız devam ediyor. Bizler her türlü şartlar da çalışmak zorundayız. Bugün yarıştığımız kulüpler bakıldığın da maddi imkânları ve tesisler konusunda çok çok daha iyi kulüpler ile mücadele ediyoruz. Hem bütçe hem futbolcu havuzu çok geniş kulüpler ama Halkalı Taştepespor bugün bu kulüplerle kıyasıya mücadele ediyor. Gittiği her yerde Küçükçekmece'yi ve Halkalı Taştepespor en iyi şekilde temsil edip geliyor. Simdi söyle bir geriye baktığımız da aslında çok doğru isler yaptığımızı görüyoruz. Profesyonel takımlar bugün gelip bizim birçok futbolcumuza talip oluyorlar hem aileleri hem bizler bu durumdan çok memnun oluyoruz. İnşallah çıkartmaya da devam edeceğiz." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.