HAZIRLIK MAÇLARI

17 Mayıs 2017 Çarşamba

GÜNGÖR’DEN, ENGİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ


GÜNGÖR’DEN, ENGİN’E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Damla Yıldızlarspor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Hakan Güngör 6 ay önce ‘Herkes Spor Yapabilir’ projesi kapsamında kendilerine büyük destek veren Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin’i sporcularıyla birlikte makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Ziyaret sırasında misafirlerini oldukça sıcak bir şekilde karşılayarak misafir eden Engin, şu ana kadar olan süreç hakkında Damla Yıldızlarspor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Hakan Güngör’den bilgi alarak çalışmalarında her zaman yanlarında olmaya devam edeceğini söyledi. Yaklaşık olarak yarım saat süren ziyaret sonrası hem Engin hem de Güngör gazetemize açıklama yaptı.Damla Yıldızspor Kulüp Başkanı ve Antrenörü Hakan Güngör 6 aydan beri kapalı sporcuların  da özel kıyafetlerle spor yapması konusunda ortaya koydukları mücadelenin sonuç vermek üzere olduğunu, 8 tane sporcularına lisans çıkararak ilk adımı attıklarını söyledi. Güngör “Bu projeye hayata geçirirken İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Emin Engin’in desteğini her zaman arkamızda hissettik. Sayın Engin de ilk günden bugüne kadar projenin sadece hayata geçmesini değil sürekliliğinin de sağlanmasını istedi bizden. Biz de dönem sonuna kadar hazırlıklarımızı yaptık. Lisanslarımızı çıkardık. Sayın Engin ve siz değerli basınımızın da katkılarıyla Başakşehir’de bir spor kulübümüz müsabakalara katılmaya başladı. Biz de inşallah Avcılar bölgesinden Federasyonun Gelişim Ligine önümüzdeki sezondan itibaren  dahil olacağız. Bu projeyi gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşayacağız.” ifadesini kullandı.
Ziyaret sonrasında bir açıklamada bulunan Avcılar İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Engin de “Eğitim denildiği zaman hayatın her alanına dokunmalısınız. Spor da bunun içindedir. Sporla gençlerimize zindelik kazandırarak bağımlılıklardan uzak tutabiliriz. Öğrencilerimiz sporla uğraştığı zaman sosyal hayatlarında da başarılı olacaklarına, bunun derslerine de olumlu anlamda yansıyacağına inanıyorum. Amacımız her şeyden önce topluma iyi insanlar yetiştirmek. Elimizden geldiği kadar da bu çalışmaya destek olacağız.” ifadesini kullandı.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.