HAZIRLIK MAÇLARI

7 Mayıs 2017 Pazar

GÜNAY HAZNEDAROĞLU ÖLÜMÜNÜN 5.NCİ YIL DÖNÜMÜNDE BEYKOZ' DA ANILDIBeykoz spor kulübünde; basketbol ve futbol takımlarında forma giymiş Günay Haznedaroğlu Beykoz spor kulübü halı saha tesislerinde ölümünün beşinci yıl dönümünde Beykoz spor kulübü yönetimi ve ailesinin düzenlediği bir dizi etkinlikte anıldı.

Anma etkinliğine rahmetlinin birlikte forma giydiği takım arkadaşları, ailesi, Beykozspor kulübü yönetimi, Beykoz amatör spor kulüpleri birliği başkanı Asım Özdemir, Paşabahçe spor kulübü başkanı Coşkun Okur, Gümüşsuyu spor kulübü başkanı Şeref Kurtuluş, Ak parti Beykoz ilçe yöneticisi Abdullah Yümsel, taraftarlar ve Beykoz Belediye Başkanı sayın Yücel Çelikbilek adına belediye başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu katılımcılar​ arasında göze çarpan isimlerdi.


Anma programında Beykoz spor kulübü başkanı Zeki Aksu, Bisk başkanı Asım Özdemir, rahmetlinin kızı Hazal Haznedaroğlu, damadı, damadın babası, eski futbolculardan hoca Mustafa, sarı Ekrem ve Beykoz Belediye başkan yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu birer konuşma yaptılar.


Beykoz'da forma giymiş eski futbolcular sarı ve siyah takım olmak üzere bir maç yaptılar. Maçın başlama vuruşunu Bld Bşk yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu ve rahmetlinin biricik kızı Hazal Haznedaroğlu birlikte yaptılar.

Anma programı ikramlar ve dua ile son buldu.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.