HAZIRLIK MAÇLARI

4 Mayıs 2017 Perşembe

GÜMÜŞYAKA KESENİN AĞZINI AÇTI

GÜMÜŞYAKA KESENİN AĞZINI AÇTI
Gümüşyakaspor Kulüp Başkanı Nuri Acundeğer şampiyonluk için kesenin ağzını sonuna kadar açtı. Acundeğer’in önümüzdeki hafta Dağyenice ile oynanacak olan maç öncesi primi ikiye katladığı belirtildi.

Acundeğer’in maç başına verdiği klasik primin dışına çıkarak Dağyenice maçı öncesi primi katladığı bildirildi. Hafta sonunda rakipleri Büyük Çavuşlu sahaya çıkmadığı için hükmen kazanan Gümüşyakaspor’da keyifler iyice yükselirken kulüp başkanı Nuri Acundeğer, teknik heyet ve futbolcular da kendilerinden sonra oynanan Seymen- Taşoluk maçını izledi.

Tribünde gazetemizin sorularını da yanıtlandıran Acundeğer, bu takımı eski başkan Murat Okan’la birlikte teknik direktör Şahin Çeşmecioğlu’nun kurduğunu belirterek emeği geçen herkese teşekkür etti. Acundeğer “Bu takımı kurarak bizlere devreden eski kulüp başkanımız Murat Okan arkadaşımıza öncelikle teşekkür etmek istiyorum. Bu takımın kurulmasında hem genel kaptanımız Telat Tunç’un hem de teknik direktör Şahin Çeşmecioğlu’nun büyük emeği geçmiştir. Bu takımda sadece benim değil benden önce benim de içinde olduğum yönetimin de payı büyüktür. Şu anda hedefimiz önümüzdeki 3 maçı alıp şampiyon olmak istiyoruz. Kritik bir viraja giriyoruz. Önce deplasmanda Dağyenice, ardından hafta içinde içeride Karacaköy ve cumartesi günü de Taşoluk’a deplasmana gideceğiz. 3 maçta 7 puan alırsak yeterli. Hedefimiz grup şampiyonluğu. Şampiyonluk primimizi de 5 Bin Lira olarak açıkladık. Dağyenice maçına da özel prim açıkladık. Primi de futbolcular maçı kazandıkları anda kendi aralarında belirleyecekler.” dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.