HAZIRLIK MAÇLARI

16 Mayıs 2017 Salı

Gültepe Spor, Yeni Sezona Yeni Yönetimle Giriyor.

Gültepe Spor, Yeni Sezona Yeni Yönetimle Giriyor.
2016- 2017 Futbol sezonu İstanbul 1. Amatör lig 8. grupta sezonu ikinci olarak tamamlayarak Süper amatör lig için play off oynama hakkı kazanan ve bu müsabakada ligin güçlü ekiplerinden Mahmut Şevket paşa Spor'u penaltı atışları sonunda geçerek adını Süper Amatör Lige yazdırmayı başaran Gültepe Spor'da değişim ve gelişim devam ediyor.

Uzun zamandır nerede ise faaliyetlerini durdurma noktasına getiren Gültepe Spor son iki yılda yakaladığı ivme ile bir çok amatör spor kulübüne örnek teşkil edecek duruma geldi.  
Geçtiğimiz günlerde Olağan Genel Kurulunu gerçekleştiren Gültepe Spor yeni sezona yeni yönetimle girdi,
Gültepe Spor Kulübünde yapılan Olağan Genel Kurul'da seçime tek liste ile gidilirken Genel Kurula katılan delegelerin tamamının oyları ile Yeni Yönetim Kurulu ve Başkan belirlendi.
Genel Kurul sonrasında Gültepe Spor'un yeni başkanı Sn. Burak BAHÇELİ olurken, Yönetim Kurulu'nun diğer üyeleri ise şu şekilde sıralandı.
Başkan: Burak Bahçeli
2. Başkan: Ejder OGAN
Başkan Yrd. Genel Sekreter: Mehmet Kenan
Futbol Şubeden Sorumlu Asbaşkan: Muhsin Kaleli
Sportif Direktör: Ahmet Altıntaş ( A Takım Antrenörü)
Denetim Kurulu Başkanı: Ali Uğur Çataklı
Yönetim Kurulu Üyeleri:
İbrahim Ayvazoğlu, Zeki Özcan,Kemal İstikam, Şafak Aksakallı, Özkan Bitim, Suat Gündüz, Mehmet İhsan Mutlu, Erkan Karaoğlu, Levent Özdal, Mehmet Ertuğrul Yılmaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Futbol Oynadığı Takıma Başkan Oldu.
Geçtiğimiz sezonda takımla aktif futbolcu olarak görev yapan Burak Bahçeli yeni sezonda artık kulübün başında yer alacak. Genel Kurul sonrasında gazetemize açıklamada bulunan Sayın Burak Bahçeli Bir sene içinde hem 2. Amatör hem de 1, Amatör ligde başarıyı yakalayan Gültepe Spor'un bu başarısının altında mahallelinin kenetlenmesinin geldiğini söyledi. Geçen sezon takımın içinde çok güzel bir takımdaşlık yaşadıklarını hatırlatan Bahçeli "Ben zaten futbolun içinden gelen biriyim. Onların sahada neler yaşadığını çok iyi anlıyorum. Bu sebeple bir başkandan çok futbolcularla bir abi kardeş ilişkimiz olacak. Ancak 2017-2018 sezonunda süper amatör ligde mücadele edeceğiz. Bizim bütçemizin 10 katı hatta bazı kulüplerde 20 katı fazlasını harcayan kulüpler ile mücadele edeceğiz. Bu sebeple hedefimiz ilk olarak kulübümüzün yakaladığı bu tarihi başarıyı kalıcı kılmak ve ligde tutunmak istiyoruz. Futbol tabiri ile asansör takım olmak istemiyoruz. Bu konuda Teknik ekibimize ve futbolcularımıza güveniyoruz." dedi.


Teknik Direktör Ahmet Altıntaş "Hedefimiz Ligde Kalmak"
Gültepe Spor'un üst üste başarıyı yakalamasında ve Süper Amatör Lige çıkmasında önemli bir pay sahibi olan genç Teknik Direktör Ahmet Altıntaş "Uzun yıllar gerek amatör liglerde gerekse profesyonel liglerde futbol oynadım. Son iki sezondur Gültepe Spor'u çalıştırıyorum. Bu zaman içinde iki lig atlamayı başardık ve adımızı son oynadığımız play off maçı sonrasında penaltılarla da olsa süper amatör lige yazdırmayı başardık. Bu saatten sonra işimiz daha zor tabii. Hedefimiz ilk olarak ligde kalmayı başarmak. Genel olarak kadromuz duruyor. Bu futbolcularımızdan bazıları play off maçı sonrasında Bölgesel Amatör Lige transfer oldu. Bu oyuncularımızın yerini dolduracak futbolcular ile görüştük. Kadromuzu büyük oranda koruyoruz. Bazı takviyeler yaparak takımımızı daha güçlü hale getireceğiz. Yeni sezonda da ses getireceğimize inanıyorum." dedi.

Hiç yorum yok :

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
Uyarı:

Bu site Adg Amatörün Dünyası'na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içerdiği görseller (metin pencereleri, grafikler, fotoğraflar, logolar, markalar vb.) uluslararası telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır. Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, Adg Amatörün Dünyası'ında animasyon, fotoğraf, grafik, makale, yazı ve dokümanlar, izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez ya da dağıtılamaz.
Telif ve mülkiyet hakları saklı kalmak koşuluyla, kişisel ve ticari olmayan kullanım amaçlarıyla bu sitenin olanaklarından yararlanılabilir.